Reptowo to niewielka miejscowość położona  na północnym zachodzie Polski, w województwie zachodniopomorskim, niedaleko Szczecina. Miejscowość ta znajduje się w pobliżu północno-zachodniego brzegu jeziora Miedwie. Według danych GUS z 2021 roku, Reptowo liczy około 440 mieszkańców. W Reptowie znajduje się kilka sklepów, punktów usługowych i placówka oświatowa. W okolicy warto zobaczyć Lapidarium Sepulkralne – cmentarz z okresu I wojny światowej.

Przedszkole Publiczne Fundacji SZCZECIŃSKA istnieje od 1 października 2016 r.. Mieścimy się w pomieszczeniach dzierżawionych od Gminy Kobylanka w Reptowie. Organem prowadzącym jest Fundacja SZCZECIŃSKA wpisana pod numerem KRS 0000281775. Przedszkole znajduje się na terenie parafii pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Reptowie (Archidiecezja Szczecińsko-Kamieńska).

Kontakt:
Przedszkole Publiczne Fundacji SZCZECIŃSKA